SOVIČKY

SOVIČKY

Prosba o podporu.

Srdečne Vás pozdravujem!
Prajem Vám všetko dobré, hlavne veľa síl, optimizmu, dobré zdravie a Božie požehnanie.
Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorý nás podporili v minulom roku prostredníctvom 2% z daní. Keďže ste mnohí nezaškrtli kolónku, či chcete informovať prijimateľa od koho sú 2%, tak sme nevedeli všetkým osobne poďakovať. Robíme to teraz, úprimne a vďačne.
Vďaka Vaším príspevkom vyskladaných z 2% daní sme mohli zrealizovat oplotenie detského ihriska, mohli sme zakúpiť nové vybavenie IT techniky do tried a kancelárií, ako aj mnoho iných malých i veľkých drobností pre skvalitnenie edukácie,školského i pracovného prostredia.
Napriek neľahkej situácii v roku 2020 sme začali 8 rok života Evanjelickej materskej škôlky a 3 rok života Evanjelickej špeciánej materskej škôlky.
Chceme Vás aj toho roku osloviť s prosbou po poskytnutie 2% z vašich daní.
V prílohe sú tlačivá a informácie, ktoré každy ekonóm a učtovník bude vedieť spracovať, ak mu to dáte s vaším rozhodnutím, že nás chcete takto podporiť. Ďakujeme aj za Vaše modlitby .
V prípade, že sa rozhodnete podporiť nás, prosím o informáciu respektíve scan, email alebo SMS o venovani 2% pre OZ, ktoré podporuje obe naše MŠ.
 

S úctou a vďakou
 

Dušan Havrila, predseda a členovia OZ SOVIČKY
 0905 155 749

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby-Sovičky-za_rok_2020.pdf

Screenshot_2021-02-22_Tlačivá_na_poukázanie_2%_z_dane_«_rozhodni_sk.png


Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím.